Bayiliklerimiz / REFCOMP

Yarı Hermetik Soğutma Kompresörleri

3 HP ile 70 HP arasında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Ülkemizde ve dünyada en çok uygulaması bulunan kompresör çeşididir. Bunun en önemli sebebi de yedek parça bulma kolaylığı ve parça değişimi uygulamasının çabuk ve yaygın olmasıdır. Ayrıca bakımların zamanında yapılması durumunda ömrünün uzun olması ile elektrik tüketimindeki ekonomikliği satışını artırmaktadır.

Çift Kademe Şok Odası Kompresörleri

12 HP ile 30 HP arasında üretimi yapılmaktadır. Özellikle soğuj odalarda gıda şoklama uygulamalarında -30oC ile -70oC arasında çalışmaktadır. Sub-cooling üzerinde monteli şekilde gelmektedir. Sub-cooling (aşırı soğutma) kompresördeki enerji tüketiminde hiçbir değişim olmaksızın soğutma sisteminde kapasite artışı sağlayacaktır.

Vidalı Tip Soğutma Kompresörleri

Ülkemizde ve dünyada özellikle çiller grupları, su soğutma grupları ile büyük oda uygulamalarında kullanılır. 40 HP ile 390 HP arasında üretimi ve satışı yapılmaktadır. İki adet rotor milinin birbiri üzerinde dönmesiyle gazı sıkıştırma mantığı ile çalıştığından rotorlar sonsuz dişli şeklinde çalıştırmaktadır. Ömrü uzun verimliliği yüksektir.Yarı Hermetik

Yarı Hermetik

Çift Kademe Şok

Vidalı

BAYİLİKLERİMİZ