Ürünler / DIXELL Dijital Termostatlar

Soğutmada kompresörün veya defrost ısıtıcılarının kontrolünü sağlayan dijital kontrol üniteleridir. Kompresörü talep ettiğiniz sıcaklıklar arasında durdurup çalıştırmakta; defrost ısıtıcılarını talep ettiğiniz süre boyunca belli sıcaklıklar arasında çalıştırıp durdurmaya yarar. Ayrıca birden çok kompresörü kontrol eden, süt tankı uygulamalarında hem kompresörü durdurup kaldıran, hem de karıştırıcıyı da kontrol eden modelleri mevcuttur.

1- E-CLASS Serisi Termostatlar

32x74 mm ölçülerinde 230V beslemeli NTC sensörlü ekonomik tip ondalıksız termostatlardır. 3 tipi bulunmaktadır. XR01CX soğutma/ısıtma kontrolü için kullanılır. XR02CX soğutma/ısıtma kontrolünün yanısıra statik defrost yaptırabilme özelliği de taşır. XR06CX ise çift problu olup hem soğutma/ısıtma hem de rezistanslı defrost uygulamalarında kullanılır.

2- PRIME Serisi Termostatlar

Yine 32x74 mm ölçülerinde olup NTS sensörlü ondalık gösterebilen termostatlardır. Bir çok modeli olup en sıklıkla kullanılan modelleri XR10CX, XR20CX, XR60CX ve süt tanklarında kullanılan XR80C modelidir. XR10CX soğutma/ısıtma kontrolü için kullanılır. XR20CX soğutma/ısıtma kontrolünün yanı sıra statik defrost yaptırabilme özelliği taşır. XR60CX ise çift problu olup hem soğutma/ısıtma hem de rezistanslı defrost uygulamalarında kullanılır. XR80C modelimiz ilse özellikle süt tanklarında soğutma ve karıştırıcı kontrolü uygulamalarında kullanılır.

3- COOLMATE Serisi Termostatlar

230x210 mm ölçüleinde duvar/pano montajına uygun ABS gövde, büyük LED ekran, 230V beslemeli, NTC sensörlü, hot key uygulamalı, on/off düğmesi üzerinde RS485 bağlantıya uygun, dahili alarm özellikli termostatlardır. Birkaç tipi bulunmaktadır. XLR130 tek problu soğutma ve statik defrost uygulamalıdır. XLR170 çift problu olup, soğutmanın yanısıra rezistanslı defrost uygulamalarını da kontrol eder. Ayrıca çift set değer kontrol edebilen XLR460 ile XLR470 modelleri de stoklarımızda bulunmaktadır. Bir de XLM260 modeli hem soğutma kontrolüüdür hem de XH20P nem sensörü ilave edilerek nem kontrolü de yapabilmektedir.BAYİLİKLERİMİZ